КОР-АЛЛ

КОР-АЛЛ

Наявність:
Є в наявності
Ціна: 540 грн
Купити
Опис

Мінеральна композиція для кондиціонування питної води з природного коралу. Слабо-лужне середовище має життєво важливе значення для нормального функціонування клітин, отже, і всього організму в цілому. Усі обмінні процеси в організмі на клітинному рівні протікають за участю іонів кальцію. Поміщений у воду пакет-саші збагачує її корисними мінералами: відновлює водно-сольовий баланс організму, позитивно впливає на роботу нирок та травної системи, регулює артеріальний тиск. У той же час Корал-композиція сприяє зростанню кісткової і сполучної тканин, благотворно впливає на загальний стан організму, має м'яку тонізуючу дію. p>      Кальцій, що надійшов із продуктами харчування та водою, як правило, біологічно мало активний. Важливою перевагою КОР-АЛЛ® є його біодоступність: при контакті з водою кальцій переходить в іонну форму і легко засвоюється клітинами.       Щоденне застосування такої води сприяє створенню здорового (слаболужного) внутрішнього середовища організму: досягненню оптимального значення pH крові «лужність крові» 0000 зниженню ризику захворювань серцево-судинної системи та органів травлення;

 

цукру в крові й тиску; і кровоносних судин, відновленню нормальної структури кісткової і хрящової тканин організму.< ;          & ;nbsp;                         & ;nbsp;             ;       Рекомендації:

 

КОР-АЛЛ  рекомендується як мінеральна композиція для кондиціонування питної води. Покращує органолептичні властивості води.

nbsp;

        & ;nbsp;             ;                   & nbsp;                        & nbsp;         Опис:< ;/p>

6 пакетів-саші в кожній індивідуальній упаковці. ;Подрібнений корал .................... 995 мг

L-аскорбінова кислота ........... ...... 5 мг

                &nb sp                       & nbsp;                        & nbsp;         Застосування: < /em>

Помістити 1 пакет-саші, не розкриваючи в 1-2 літри води (кількість води можна зменшувати в 2-3 рази). Рекомендується використовувати бутильовану або фільтровану воду. Через 5 хвилин вода готова до вживання. Отриману воду бажано вживати протягом дня.

Відгуки (1)

Написати відгукПримітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Погано            Добре

aur-ora.kiev.ua © 2019-2022